Виявляється, не тільки український лідер порадував співгромадян новорічним перфомансом, його туркменський колега Гурбангулі Бердимухамедов, взагалі, влаштував новорічне шоу 30 грудня.

Г. Бердимухамедов цілу годину не тільки грав і співав для присутніх, а й пояснював, як працює діджейська установка, що таке семпл, як мікшувати музику і накладати на неї спецефекти. При цьому президент сидів на сцені, в залі за столиками чиновники разом з подружжям в національних нарядах уважно слухали й аплодували. Разом з главою держави співали популярні в країні виконавці.

Загрузка...

Український політолог Юрій Романенко поділився посиланням на інформацію про концерт, підписавши публікацію: «Ось чортяка відривається. Ось це новорічна промова».

«Чому краще письменнику і нанотехнології не можна стати діджеєм?», «Не треба заздрити, талановита людина – талановита в усьому)», «Цікавий стиль. Туркмен-поп », – жартують користувачі Мережі.

У свою чергу в коментарях під відео концерту в YouTubе думки глядачів не зовсім втішні.

Загрузка...

«Прикро за туркмен! Ким вони стали зараз?»,«Це якийсь цирк з кіньми!!! (Ровач!)», «Коня любить більше народу», «Вся країна під його дудку танцює», «Президент запалює», «Людина оркестр», – пишуть користувачі.

62-річний глава Туркменістану відрізняється безліччю талантів. Він вчить генералів стрільбі і метання ножів, грає на гітарі і піаніно, бере участь в перегонах, дрифт на автомобілі, пише книги. Така активність лідера при жебрацтві народу вже не раз ставала предметом обговорення в соціальних мережах

https://youtu.be/XBuucLyK5rw

Нагадаємо, новорічне звернення Президента Володимира Зеленського викликало в українців різні почуття – від засудження до захоплення, але байдужим не залишило нікого.  Привітання голови держави за участю багатьох відомих діячів мистецтва, спортсменів і політиків продемонструвало, що на його підготовку було кинуто чимало сил, і праця був виправданий.

Загрузка...