“Міс Україною 2019” в цьому році стала 24-річна студентка Київського інституту міжнародних відносин Маргарита Паша. Дівчина працює моделлю, займається спортом і є активною в Instagram, передають Патріоти України.

Після перемоги дівчини на конкурсі краси, шанувальників у неї додалося, їх вона радує новими фото у соцмережі. Так, в цей раз Маргарита показала спокусливе фото, на якому з’явилася в цікавому образі. Дівчина знялася у рваних джинсах і короткому топі з принтом, поверх якого накинула білий піджак. При цьому на голові моделі її корона, волосся розпущене, а на обличчі яскравий макіяж.

Загрузка...

У підписі до фото Маргарита розповіла про закони, по яких вона живе. Це, наприклад: “Поводься з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою”, “В житті все повертається бумерангом”, “У кожної людини є своя правда, своє бачення світу”, та інші.

Крім того, вона заявила, що має право висловлюватись російською мовою, а також додала до свого посту хештеги, які були російською та англійською мовами, а української взагалі не було. “Я маю право викладати свої думки якою я хочу мовою (або закон України не дозволяє мені думати російською мовою !?), якщо когось не влаштовує-відписуємося!”, – написала дівчина.