Дніпровський райсуд Києва повернув поліції адміністративний протокол, складений раніше на плавця Валентина Бур’янова, затриманого правоохоронцями в Гідропарку 6 квітня за порушення карантину. Про це повідомляє “Судовий репортер”, передають Патріоти України

Суддя в ході розгляду справи повідомив, що Бур’янов був затриманий близько 12:30 6 квітня на території Гідропарку в зв’язку з тим, що він не був одягнений в засоби індивідуального захисту та порушив норми постанови Кабміну №211 від 11 березня. При цьому суддя звернув увагу на те, що правопорушенням шкоди нікому не завдано, а в протоколі в графах, де повинні бути вказані свідки, стоять прочерки.

Загрузка...

У зв’язку з цим суддя вирішив, що протокол та інші матеріали по справі складено неналежним чином. “Вимоги до протоколу визначені чітко кодексом. З протоколу я бачу, що свідків немає … У Гідропарку серед білого дня не було жодного свідка?! Не можу порушувати закони і розглядати те, чого немає”, – обурився суддя. Він повернув протокол поліції на доопрацювання. Плавець Бур’янов 6 квітня намагався втекти від правоохоронців уплав, щоб потрапити на закритий через карантин спортмайданчик.