Блогерство – вже не нова, але дуже популярна професія , яка розвивається просто шаленими темпами.Хось займається блогерством попри свою основну роботу чи навчання, а хтось зробив блогерство сенсом свого життя і приділяє йому ввесь свій час, заробляючи непогані гроші на просуванні реклами різних брендів .

Нова тема зібрала топ-5 інста-блогерів Івано -Франківщини

Загрузка...

1.@sachaabo – інстамама, дружина блогера,мама двох синочків, дуже вродлива жінка. Її аудиторія налічує більше 1 млн підписників. В своєму блозі вона розповідає про материнство, моду та здорове харчування. Скоро вона відкриває свій салон краси.

2. @_verbaaa – цій дівчині тільки 16 років , вона ще навчається в школі, але це не завадило їй стати найкращим lifestyle блогером 2019 р. В своєму блозі вона все детально розповідає про своє життя. Також вона вдосконалює своє тіло і багато подорожує не тільки Україною, а й цілим світом . Скоро вона їде навчатися в Америку, що є величезним досягненням, адже зробити це їй було дуже непросто, вона доклала для цього дуже багато зусиль. Підписників вона зачаровує своєю легкістю, відвертістю і простотою.

3. @_samburska – Самбурятко(як лагідно вона себе називає) теж молода дівчина, яка тільки недавно вийшла заміж. у свої 18років вона вже відкрила салон краси. Кількість її підписників з кожним днем зростає шаленими темпами і налічує вже більше 762 тис. Це дуже щира , сімейна , і замріяна дівчина, яка розповідає про своє життя, про салон краси , а також рекламує модні тренди. Але це ще не все , в своєму блозі вона розігрує навіть машини.

Загрузка...

4. valeria__yurchenko . Валерія Юрченко – Майбутній лікар, навчається в THMУ, на днях їй зробили пропозицію руки і серця, отже скоро весілля. Але це все їй не заважає бути дуже популярним інстаблогером , а навпаки – допомагає, адже все своє життя вона висвітлює в сторіс, чим і заполонила серця 574 тисячам підписників .

5. @dima_varvaruk- бакалавр по спеціальності Комп’ютерна інженерія . Блогер з народу, дуже простий хлопець з села, Який цього не соромиться, а навпаки використовує цей факт на свою користь . Свої 259 тисяч підписників він зацікавив смішними відео, дотепними жартами, а також крутими розіграшами.