Питання ідентичності української нації існувало до тепер як голка в копиці сіна, її всі шукали і не знайшли, і раптом вколола боляче вона саме зараз. Про маніпуляцію в площині єдності зі сторони Зеленського, а отже й ідентичності наголошує й ексмиіністр МЗС Павло Клімкін, який із цього приводу зробив кілька аналітичних дописаів на свой стоірнці в соцмережах.

Зокрема, по темі: Клімкін: Українцям пропонують проковтнути відверту маніпуляцію під видом єдності.

Загрузка...

Сьогодні пан Клімкін виклав свої враження від дискусії щодо ідентичності українців. Наводимо текст в оригіналі:

Це класно, що фейсбучна спільнота проводить свята в дискусіях про ідентичність. Будемо сподіватися, що після Різдва про це не забудуть. Але реально дістає, коли знову чуєш про дві, три чи чотири України з різним менталітетом як якусь непереборну проблему.

Згадайте історію Німеччини або Італії, країн, які починали возз’єднання, поєднуюючи дуже різних людей. І побудували дуже успішні країни. А знаєте, чому? Ідентичність потрібно будувати через спільну мету. Саме будувати, а не скиглити про її відсутність.

Загрузка...

А найголовніше – ідентичність можна побудувати, зберігаючи відмінності, але її НЕ можна побудувати як суміш нормального, вільного та радянського. Вони несумісні – як праведне з грішним.

Пострадянський менталітет ніколи не стане складовою успішних українців або успішної України. Він їх унеможливлює. А все інше можна обговорювати, інакше для чого нам фейсбук?)))

Це класно, що фейсбучна спільнота проводить свята в дискусіях про ідентичність. Будемо сподіватися, що після Різдва про…

Geplaatst door Pavlo Klimkin op Zaterdag 4 januari 2020

Прихильники політичної сили президента Володимира Зеленскього докладають зусиль щоб навішати яриків “порохобот” на Клімкіна, проте, як відомо, колишній міністри МЗС не був частино політичної команди Петра Порошенка. Тому теми, які піднімає Клімкін про загрози, які створюються сьогоді перед майбутнім України варто розглядати через призму холодного розуму, та робити правильні висновки.

Загрузка...