До честі сьогоднішнього керівництва країни воно іноді приймає речі такими, якими вони є, без завивання в папірчики очевидни проблем. Особливо це стосуєтья фокусів росту зарплати й цін, та їх співвідношенням курсом гривні.

ВВП на душу населення і номінальний ВВП на Кубі вище, ніж в Україні, заявив він.

Загрузка...

Міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що за основними показниками ВВП (валовий внутрішній продукт) Куба значно випереджає Україну.

Про це Милованов написав на своїй сторінці в Facebook.

В Україні ВВП – $ 9200 переведений на людину (PPP) і $ 3100 номінальний (2018). На Кубі ВВП – $ 12 300 переведений на людину (PPP) і $ 8500 номінальний (wiki). Trading economics дає інші цифри – $ 21 000 переведений і $ 6600 номінальний. Тобто,  ВВП на душу населення і номінальний ВВП на Кубі вище“, – написав Милованов.

Загрузка...

В одному з коментарів під публікацією міністр визнав, що після перепису населення в Україні ВВП на душу населення зросте (бо населення України значно зменшилося), але Кубу ми все одно не наздоженемо.

У той же час Милованов додав, що існують кілька десятків держав, у яких справи гірше, ніж у України. Але цього разу обійшовся без прикладів.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов прогнозує, що  у 2020 році реальна зарплата українців виросте на 10%.

Загрузка...

Нагадаємо також,   середня номінальна зарплата (до вирахування податків і зборів) штатних працівників підприємств, установ та організацій в жовтні 2019 року по всій країні склала 10 727 грн. У порівнянні з вереснем розмір середньої номінальної заробітної плати збільшився на 0,4%, а з жовтнем минулого року – на 16,4%.

До слова, раніше Милованов Тимофій зробив скандальну заяву відзначивши, що його ніколи не цікавила Україна та економіка та, що його цікавлять діаметрально інші речі. Він відзначив, що нічого не знає та вже багато років не живе в Україні.