Кожен день приносить нам щось нове. Але не завжди це нове приносить нам тільки хороші емоції. Часто ми потрапляємо в незручні та нестандартні для нас умови. Тому приходиться навчатися з ними боротися .

Нова тема підібрала для вас мега круті лайфаки для повсякденного життя, які роблять наш побуд легшим і які рятують нас від деяких неприємних ситуацій.

Загрузка...

1. До нових джинсів прилипла жуйка?. Вихід є – потріть жуйку і місце навколо неї кусочком льоду, тріть до того моменту поки вона не замерзне. Жуйка кристалізується покришиться і відпаде сама.

2. Купили взуття а воно замале? Просто покладіть у нього кульок і залийте водою, потім покладіть в морозильну камеру на кілька годин . Взуття розтягнеться на 0.5 розміру.

3. Маленькі контейнери від tic tac використовуйте як сільничку, Це дуже зручно.

Загрузка...

4.Змішувач потмянів? – Просто потріть його лимоном і змішувач буде як новий.

5. Хочене зберегти кавун до Нового Року свіжим і смачним – просто помістіть його в контейнер , повністю залийте водою і закрийте кришкою. Так він може зберігатися декілька місяців.

6. Немає паніровочних сухарів – просто подрібніть пачку чіпсів скалкою. Це дуже швидко, просто й головне – смачно.

Загрузка...

7. Дрібні білі плями від відбілювача на одязі можна зафарбувати маркером в колір одягу.

8.Потрібно випрасувати одяг , а не має чим ? – вихід простий і дуже цікавий, використайте утьюжок для волосся. Це займе трохи більше часу , але результат буде хорошим.

9. На одязі залишилися сліди від дезодоранта ? – потріть їх капроновою шкарпеткою, Плями зникнуть миттєво.

10. Позбутися плям від косметики на одязі допоможе піна для бриття – просто нанесіть її на одяг , зачекайте клька хвилин і виперіть.

11. Обновіть шкіряні речі за допомогою зволожуючого крему . Просто натріть їх і вони будуть як нові.

12. Змастіть ноги кокосовим маслом, для того щоб легше взути туфлі.