1. Буковель – вже багато років це найкращий гірськолижний курорт України. Тут найкраще розвинена інфраструктура .Є каток, лижня школа, пункти прокату снаряджень, велопарк, сноупарк, прокат квадроциклів, снігоходів та багато іншого. Курорт розташований недалеко від с. Поляниця, біля підніжжя гори Буковель, на висоті 920 метрів над рівнем моря. З кожним роком Буковель відвідує все більша кількість не тільки українських, а й іноземних туристів. Ціни звісно трішки кусаються, але рівень послуг вас не розчарує, і у вас залишаться тільки приємні враження.
  2. Косино. Ну це просто екзотика. Що може бути краще, ніж зануритись в теплі термальні води посеред зими і снігу. Курот розташований в селі Косонь. Температура в теплих джакузі , форма яких нагадує чашку кави, пляшку вина, чи кухоль із пивом, завжди +41… 42 °С. Це не тільки цікаво та нестандартно , а й дуже корисно для здоров*я, адже термальна вода позитивно впливає на опрно – руховий апарат, шлунково-кишковий тракт а також серцево – судинну систему . Тому у вас є шанс поєднати корисне з приємним. Бази відпочинку обладнані комфортабельними готелями, спортивними залами, саунами, басейнами та багато іншим.
  3. Резиденція Святого Миколая. Незважаючи на те, що від Дня Святого Миколая пройшло вже чимало часу, село Пістинь ще має чим вас вражати цілу зиму. Святий Миколай живе тут цілий рік, а в різдвяні свята приймає як українських так і іноземних гостів.. Також в садибі проводять різноманітні майстер-класи, уроки по рукоділлю, уроки по виготовленню іграшок та прикрас. Вечорами тут розводять величезне багаття, біля якого проводять час за посиденьками та колядками . Також в Садибі можна дізнатись дуже багато про культурну спадщину країни. Це саме те, що сподобається вашим діткам.