Напевне із кожним бувало таке, що сподобалась річ у магазині, купив – а вона не вписується у загальний інтер*є. Тому перед покупкою просто необхідно все обдумати. Але не всі ми навчалися на дизайнерів, тому Нова Тема вирішила вам допомогти. Ми зібрали для вас 5 основних помилок ,які люди зазвичай роблять в дизайні інтер*єру.

Це дуже важливо, оскільки навіть найменша дрібничка може зіпсувати основну картину.

Загрузка...
  1. Заздалегідь визначіться де у вас буде стояти техніка, щоб сховати всю поводку в стіну і вивести розетки в необхідних місцях. Погодьтесь, що негарно буде виглядати коли під телевізором буде висіти гора кабелів.

2.Розміри. Перед походом в магазин меблів добре виміряйте площу кімнати, щоб бути впевненим в тому, що вибраний вами диван, комод, стіл , чи щось інше точно помістяться там, де вам треба. А основне , чи не будуть вони забирати багато простору і чи не будуть заважати.

3. Колір. Краще використовувати не більше трьох кольорів. Є навіть “правило трьох кольорів”: 60% домінуючого кольору, 30% другорядного, 10% акцентного. Інтер’єр виглядає найбільш гармонійно тоді, коли темні відтінки розташовуються знизу, а світлі — вгорі; . Важливо дотримуватися балансу теплих і холодних тонів. При цьому варто пам’ятати, що гармонійний інтер’єр завжди поєднує в собі і теплі, і холодні кольори.

4.Дрібні деталі. Ви роками збирали дрібні статуєтки, сувеніри, фігурки чи щось інше. І ви хочте їх використати в дизайні. Пам*ятайте, дрібні деталі не повинні бути розкидані по цілій кімнаті. Краще виділити для них окреме місце, або розмістити тематично по кілька штук.Так дизайн буде правильним і більш вишуканим.

Загрузка...

5. Не зберігайте старі меблі від бабусі якщо вони вам не подобаються. Не бійтеся викидати старі речі. Вони псують загальну картинуу. Якщо в кімнаті буде все нове, а тільки старий пошарпаний диван, то повірте, основна увага буде припадати на нього, і буде приуменшувати красу і цінність всього іншого.