У народних депутатів України помітили цікаву переписку у Верховній Раді щодо голосування за закон про Київ. Знімки зробив кореспондент “Апострофа” Олександр Гончаров, передають Патріоти України.

Під час голосування нардеп Дмитро Гурін листувався з Станіславом Гречишиним про Олександра Ткаченка. Кореспондент зафіксував на фото дану переписку.

Загрузка...

Вони обговорювали проект закону про Київ, Гурін навіть назвав його “40 сторінок сатанізму”, а також помилку спікера, який викликав виступати до трибуни Ткаченка, а не Гуріна, до чого перший виявився не готовий.

Нагадаємо, що підтримку отримав законопроект “Про Київ – столицю України” №2143-3 авторства таких знакових “слуг”, як потенційний претендент на посаду мера столиці Олександр Ткаченко, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, його заступник Олександр Корнієнко, члени цієї фракції Дмитро Гурін, Анна Бондар, Богдан Яременко, Михайло Радуцький, Олександр Дубинський і ще ціла група нардепів. Крім нього ще були законопроекти від “Голосу” і “ЄС”.