Доволі, м’яко кажучи не нормальна тема порушена, чи не так? Можна відноситись скептично до подібного роду речей, але все ж факти залишаються фактами.

Взагалі в кінематографі та літературі зустрічається чимало історій, коли людина продає свою душу. А чому б і ні, можна вибудувати непоганий сюжет, коли проста людина за свою душу отримує всякі плюшки, багатства і жінок.

Загрузка...

Але це все фантастика, однак сьогодні повідаємо про 5 реально існуючих людей, які з величезною часткою ймовірності зробили цю угоду з деким. Отже, вашій увазі пропонується ТОП 3 угоди з Сатаною!

3 Місце: Наполеон Бонапарт.

Просто погляньте на його біографію! У 30 років людина здійснила державний переворот, в ході якого вже через 5 років, у 1804 році він став Імператором!

Загрузка...

Є Теорія, що різкий зліт його успішної кар’єри припав якраз на період з 1799 по 1812 роки. Саме тоді він став шанувальником давньоєгипетського бога зла Сетха і, більш того, з Єгипту він навіть привіз гігантську статую цього божества. За легендою, вона давала своєму господареві необмежену владу. 

Цікава історія трапилася з цією статуєю: її переправляли по Сені, і монумент випадково потонув. А сталося це якраз під час війни 1812 року, і саме з тих пір Наполеон терпів невдачі і поразки. Зауважте, 13 років тривало його переможне правління.

2 місце: Нікколо Паганіні.

Загрузка...

Ще будучи дитиною, Нікколо дивував багатьох вчителів музики, які просто відмовлялися його вчити, через те, що вчити просто було нічому. Хлопчик багато гастролював по Європі, де мав приголомшливий успіх. Саме тоді серед народу поповзли слухи про диявольський талант юного музиканта. Так цей шлейф тягнувся за ним все життя.

Паганіні не відвідувала храм і не писав церковної музики. І дійшло навіть до того, що священнослужителі просили опустити його скрипку в святу воду, щоб спростувати диявольське походження інструменту. У змові з дияволом його підозрювали і звичайні люди, а з уст в уста передавалася історія, що душі убитих дружин і коханок укладені в його скрипці, а струни зроблені із жил і кишок.

І навіть зовнішність Нікколо обзивали диявольською: довге чорне волосся, бліде обличчя, високий ріст. Паганіні раптово помер, не встигнувши висповідатися, так що церква, яка звинувачувала його в угоді з дияволом, довгий час забороняла ховати музиканта на католицькому кладовищі. В результаті труну з тілом великого віртуоза викопували понад десять разів, поки він не знайшов свого останнього пристановища в Пармі.

1 Місце: Ну хто ж, я не Адольф Гітлер

До 1932 року це був повний невдаха. Він погано контактував з людьми, огидно вчився і був виключений зі школи за неуспішність. А незабаром навіть потрапив до в’язниці. Багато сучасників відзначають, що з такого неважливого художника не міг вирости правитель, в це просто ніхто не міг повірити.

Далі наводимо цитату із документа, який знайшли в старому будинку:

«… Пан і Владико, закликаю вас за свого Бога і обіцяю служити вам, поки живу, і від цієї пори відрікаюся від всіх інших, і від Ісуса Христа, і Марії, і від усіх святих небесних, і від церкви, і від усіх діянь і молитов її, обіцяю поклонятися вам і служити вам, і заподіювати наскільки можливо більш зла, і залучати до здійснення зла всіх, кого мені буде можливо, і від чистого серця відрікаюся від миропомазання і хрещення, і від усієї благодаті Ісуса Христа, і в разі , якщо захочу звернутися, даю вам владу над моїм тілом і душею, і життям, як ніби я отримай її від вас, і навік вам її поступаюся, не маючи наміру в тому каятися … » . Далі йшла підпис кров’ю: «Адольф Гітлер»

Документ був 4 перевірений різними дослідниками і всі одноголосно стверджували, що підпис Гітлера справжній. Договір був підписаний з двох сторін, а датований 30 квітня 1932 року. І, згідно з ним, хтось віддає Гітлеру величезну владу, яку той буде використовувати виключно на зло, а в обмін на це через 13 років віддасть душу. До речі, фюрер помер 30 квітня 1945 року. Тобто рівно 13 років.